محل تبلیغات شما

کاور کردن اهنگ ساشا به وسیله حصین ابلیس

میشه  گفتن خواننده محبوب رپ فارسی قسمت های چندین آهنگ خود رو از آهنگ فردی ناشناس  به اسم ساشا که حدود 15 سال پیش رپ میخوانده تقلید کرده 

زمانی که ساشا آهنگ گاز بده مرد رو خوانده از صداش میشه فهمید که فردی 19 ساله بوده و الان حدود 35 سالش هست

شواهد: 

اهنگ در  حدودا 8 سال پییش در این ادرس به اشتراک گذاشته شده

https://www.4shared.com/mp3/tsoZNu6h/sasha-Gaz_bede_mard.html

بعد از دانلود آهنگ در مشخصات آهنگ زده شده تاریخ  تولید آهنگ 2/1/2003  حتی نمیتوان گفت که این تاریخ را  کسی برای خراب کردن حصین زده زیرا در سایت مورد نظر تاریخ اشتراک اهنگ زده شده

پست هایی در اینیستا گرام در این مورد  : لینک پست

دانلود آهنگ گاز بده مرد ساشا از سرور اصلی - با حجم 5 مگ 

اینم براتون خودم اپلود کردم که دیگه نیاز نباشه براید انلود از سایت اصلی عضو سایت شید

لینک دانلود

تیکه های از اهنگ چالیم 2 جفت کفش و اهنگ جدید حسین و عرفان به نام من رو نتروسن از این اهنگ گرفته شده  

همچنین میتوان فهمید حصین خیلی هوشمندانه عمل کرده قمست هایی از  متن این آهنگ رو در اهنگ هایش آورده  نه کامل که تا آلان  کسی نفهمیده

البته این اهنگ در موتور جسجتو گرر google  , در هیچ سایت موزیک ایرانی هم قرار داده نشده زیرا 15 سال پیش  نه اینترنت خیلی رواج داشته نه سایت های پخش موزیک بلکه  در یک سایت اشتراک گذاری  فایل خارجی  به اسم فور شیرد  توسط فردی به اسم ایمان که وبلاگی هم در بلاگفا دارد  قرار داده شده که خود خواننده این  آهنگ نبوده 

حتی نمیتوان بگوییم این یه اتفاق بود که تکه های از اهنگ این خواننده شبیه آهنگ حصین بوده  چون که حصین در چندین اهنگ از متن این خواننده ناشناس  استفاده کرده

شواهد :

تیکه ای از   آهنگ عرفان و حسین  به اسم منو نتروسن (گاز بده مرد دنده رو عوض کن تو سابقه داری من بد تر از تو )

• زمان قسمت تقلید شده: 2:54 اهنگ حصین که در  اهنگ ساشا چندین بار خوانده میشود
  • تاریخ انتشار : همین چند وقت پیش

تیکه ای از اهنگ چالیم حسین (نسبت من به تو مث ارد به الک  این آرد الک میخواد این دس به فلک )

• تاریخ انتشار  آهنگ چالیم: 20 مرداد ۱۳۸۹
  • زمان تقلید شده : 2:39  این آهنگ  و این  این قسمت در دقیق 1:24 اهنگ ساشا خوانده شده است

قسمتی از آهنگ جفت کفش (گل پسر با ناز رپ نکن من یه گوله اتیشم با ناز رپ نکن و .) 

•   زمان قسمت تقلید شده: 1:30 اهنگ جفت شیش حصبن =ساشا  ان را در زمان 1:16 اورده
  • تاریخ انتشار اهنگ جفت کفش :  23 اردیبهشت 96

اسکی رفتن حسین ابلیس از ساشا

اهنگ ,آهنگ ,  ,ساشا ,سایت ,حصین ,به اسم ,از اهنگ ,تقلید شده ,جفت کفش ,بده مرد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

در جستجوی او